Menu

4Home Bavlněné povlečení Motýlí louka , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

399 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Bavlněné povlečení Motýlí louka od značky 4Home promění vaši ložnici v tichou oázu klidu a pohody. Jemný motiv lučních trav a motýlů v odstínech vínové, šedohnědé a bílé vytváří harmonický celek, který působí něžně... Celý popis

Informace o produktu 4Home Bavlněné povlečení Motýlí louka , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Na níže uvedených eshopech se prodává 4Home Bavlněné povlečení Motýlí louka , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají 4Home Bavlněné povlečení Motýlí louka , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm v akci?


399 Kč



Produkt 4Home Bavlněné povlečení Motýlí louka , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm z kategorie Povlečení si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 399 Kč.

Informace o 4Home Bavlněné povlečení Motýlí louka , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm


Bavlněné povlečení Motýlí louka od značky 4Home promění vaši ložnici v tichou oázu klidu a pohody. Jemný motiv lučních trav a motýlů v odstínech vínové, šedohnědé a bílé vytváří harmonický celek, který působí něžně a elegantně zároveň. Tento design ocení nejen romantické duše, ale i ti, kteří si chtějí v ložnici vytvořit útulné prostředí inspirované přírodou. Motiv je stejný na obou stranách, což usnadňuje ustýlání postele I kombinaci s ostatním vybavení.Povlečení je ušito z kvalitní 100% bavlny, která se vyznačuje vysokou prodyšností, jemností na dotek a výbornou schopností regulovat teplotu během spánku.  Praktické zapínání na zip umožňuje rychlé převlékání, a tak si můžete pohodlí čistého lůžka užívat bez zbytečné námahy. Certifikace OEKO-TEX Standard 100 navíc garantuje, že materiál neobsahuje žádné škodlivé látky a je vhodný i pro citlivou pokožku.Sada obsahuje povlak na přikrývku 140 x 200 cm a povlak na polštář 70 x 90 cm, což odpovídá rozměrům pro standardní jednolůžko. Povlečení je snadné na údržbu. Můžete jej prát na 40 °C, sušit v sušičce a žehlit na střední teplotu. Spojení přírodního motivu, kvalitního materiálu a elegantního designu dělá z této sady ideální volbu pro každodenní použití i jako dárek.Hlavní výhody produktu: romantický květinový motiv s motýly ve vínových tónech 100% bavlna pro příjemný a prodyšný spánek zapínání na zip pro snadné převlékání certifikace OEKO-TEX Standard 100 pro zdravotní nezávadnost stejný motiv na obou stranáchObsah balení: 1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm 1x povlak na polštář 70 x 90 cm

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
399

Často kladené otázky k 4Home Bavlněné povlečení Motýlí louka , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm


❓ Kolik stojí 4Home Bavlněné povlečení Motýlí louka , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm?

Produkt 4Home Bavlněné povlečení Motýlí louka , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm můžete zakoupit již od 399Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit 4Home Bavlněné povlečení Motýlí louka , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm?

Produkt 4Home Bavlněné povlečení Motýlí louka , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je 4Home Bavlněné povlečení Motýlí louka , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají 4Home Bavlněné povlečení Motýlí louka , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz


Vyhledávejte další povlečení podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší povlečení.

Dále pro Vás máme bydlení a doplňky bytový textil lůžkoviny a textil do ložnice lo podle ceny


Hledáte další výrobky od značky 4home?


Od značky 4home máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od 4home.