Menu

4Home Beránková deka Rainbow Dreams, 150 x 200 cm

699 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Beránková deka Rainbow Dreams od naší značky 4Home přinese do vašeho domova pohádkové kouzlo a hebkost, do které se zamilujete na první dotek. Na bílém podkladu se rozprostírá veselý vzor barevných jednorožců, duhových obláčků,... Celý popis

Informace o produktu 4Home Beránková deka Rainbow Dreams, 150 x 200 cm

Na níže uvedených eshopech se prodává 4Home Beránková deka Rainbow Dreams, 150 x 200 cm a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají 4Home Beránková deka Rainbow Dreams, 150 x 200 cm v akci?


699 Kč



Produkt 4Home Beránková deka Rainbow Dreams, 150 x 200 cm z kategorie Dětské deky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 699 Kč.

Informace o 4Home Beránková deka Rainbow Dreams, 150 x 200 cm


Beránková deka Rainbow Dreams od naší značky 4Home přinese do vašeho domova pohádkové kouzlo a hebkost, do které se zamilujete na první dotek. Na bílém podkladu se rozprostírá veselý vzor barevných jednorožců, duhových obláčků, hvězdiček a srdíček, který rozjasní každý dětský pokoj a navodí pocit radosti i bezpečí. Deka se stane nejen praktickým doplňkem, ale i krásnou dekorací, která vykouzlí úsměv na tváři malým snílkům.Vrchní strana je vyrobena z hebkého mikrovlákna s potiskem, které je jemné a příjemné na dotek. Vnitřní stranu tvoří měkký beránek, jenž vás spolehlivě zahřeje i v chladných dnech. Deka je lehká, nadýchaná a ideální na zachumlání při čtení pohádky, sledování večerníčku nebo jako hřejivý společník do postele. Certifikát OEKO-TEX Standard 100 garantuje zdravotní nezávadnost, takže se hodí i pro děti a osoby s citlivou pokožkou.Péče o deku je snadná – můžete ji prát na 40 °C, materiál rychle schne a nevyžaduje žehlení. Pro zachování hebkosti a dlouhé životnosti se nedoporučuje sušení v sušičce. Díky rozměru 150 × 200 cm poskytne dostatek prostoru jak pro děti, tak i pro dospělé, kteří si chtějí užít útulné chvíle odpočinku.Hlavní výhody produktu hebký materiál s veselým dětským motivem jednorožců a duhy vnitřní strana z hřejivého beránka pro maximální komfort certifikát OEKO-TEX Standard 100 – zdravotně nezávadná lehká, nadýchaná a příjemná na dotek snadná údržba bez nutnosti žehlení gramáž: vrchní strana 200 g/m2, spodní beránková strana 230 g/m2Obsah balení 1× beránková deka 150 × 200 cm

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
699

Často kladené otázky k 4Home Beránková deka Rainbow Dreams, 150 x 200 cm


❓ Kolik stojí 4Home Beránková deka Rainbow Dreams, 150 x 200 cm?

Produkt 4Home Beránková deka Rainbow Dreams, 150 x 200 cm můžete zakoupit již od 699Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit 4Home Beránková deka Rainbow Dreams, 150 x 200 cm?

Produkt 4Home Beránková deka Rainbow Dreams, 150 x 200 cm si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je 4Home Beránková deka Rainbow Dreams, 150 x 200 cm skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají 4Home Beránková deka Rainbow Dreams, 150 x 200 cm skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz


Vyhledávejte další dětské deky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší dětské deky.

Dále pro Vás máme dětské zboží vybavení dětského pokoje dětské deky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky 4home?


Od značky 4home máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od 4home.