Menu

Asist Vysavač popela AE7AF8015 800 W, 15 l

899 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Vysavač popela Asist AE7AF8015, 800 W, 15 l Vysavač popela Asist AE7AF8015 využívá filtrační vak a odpadní nádobu na 15 litrů popela s vlastním motorem o výkonu 800W. Vysávat můžete i jiné pevné částice. Ideální pomocník pro čištění... Celý popis

Informace o produktu Asist Vysavač popela AE7AF8015 800 W, 15 l

Na níže uvedených eshopech se prodává Asist Vysavač popela AE7AF8015 800 W, 15 l a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Asist Vysavač popela AE7AF8015 800 W, 15 l v akci?


899 Kč



Produkt Asist Vysavač popela AE7AF8015 800 W, 15 l z kategorie si můžete zakoupit například v internetovém obchodě OBI.cz za cenu 899 Kč.

Informace o Asist Vysavač popela AE7AF8015 800 W, 15 l


Vysavač popela Asist AE7AF8015, 800 W, 15 l Vysavač popela Asist AE7AF8015 využívá filtrační vak a odpadní nádobu na 15 litrů popela s vlastním motorem o výkonu 800W. Vysávat můžete i jiné pevné částice. Ideální pomocník pro čištění krbů a kamen v obývacích místnostech. Nevíří prachové částice a dokonale odsaje pevné nečistoty. Flexi hadice 1,2 m, 0,23 m kovová trubice a 4 m dlouhý kabel zajišťují dostatečný akční rádius. Stupňovité osazení pro vnitřní filtr AE7A018 i pro vnější filtr AE7A012. Mezi výhody tohoto vysavače popela patří dobrý vlastní výkonný motor, filtr a dostatečný objem odpadní nádoby na popel. Popis a příslušenství - Vypínač - Rukojeť - Nádoba vysavače - Hliníková nasávací trubice 0,23 cm - Kovová flexi hadice obalená plastem pr. 35 mm x 1,2 m - Kryt motoru - Filtrační textilní vak omyvatelný Technické údaje Napětí: 230 V Frekvence: 50 Hz Sací výkon min.: >/= 16 kPa Průtok vzduchu: 1,5 m3/min. Objem nádoby: 15 l Hlučnost: max. 78 dB Přívodní kabel: 4 m Koupí vysavače popela Asist AE7AF8015 s motorem 800 W získáte pomocníka na čištění kamen a krbů bez zbytečné námahy a špinavých rukou. Filtrace zajistí čisté pracovní prostředí.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
899

Často kladené otázky k Asist Vysavač popela AE7AF8015 800 W, 15 l


❓ Kolik stojí Asist Vysavač popela AE7AF8015 800 W, 15 l?

Produkt Asist Vysavač popela AE7AF8015 800 W, 15 l můžete zakoupit již od 899Kč v eshopu OBI.cz

❓ Kde koupit Asist Vysavač popela AE7AF8015 800 W, 15 l?

Produkt Asist Vysavač popela AE7AF8015 800 W, 15 l si můžete zakoupit například v eshopu OBI.cz

❓ Je Asist Vysavač popela AE7AF8015 800 W, 15 l skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Asist Vysavač popela AE7AF8015 800 W, 15 l skladem. Podívat se můžete třeba na eshop OBI.cz



Hledáte další výrobky od značky asist?


Od značky asist máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od asist.