Menu

Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME ø 23 cm, klínky

459 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Upečte si tradiční vysokou bábovku, tentokrát ovšem ve formě zcela originálního tvaru. V čem forma Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME vyniká?   Bábovka připravená v designové formě DELÍCIA SiliconPRIME je atraktivní a má originální... Celý popis

Informace o produktu Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME ø 23 cm, klínky

Na níže uvedených eshopech se prodává Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME ø 23 cm, klínky a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME ø 23 cm, klínky v akci?


459 Kč



Produkt Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME ø 23 cm, klínky z kategorie si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Tescoma.cz za cenu 459 Kč.

Informace o Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME ø 23 cm, klínky


Upečte si tradiční vysokou bábovku, tentokrát ovšem ve formě zcela originálního tvaru. V čem forma Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME vyniká?   Bábovka připravená v designové formě DELÍCIA SiliconPRIME je atraktivní a má originální tvar. Konstrukce a tloušťka formy byly pečlivě zvoleny tak, aby si bábovka během pečení zachovala dokonalou symetrii. Pečení v silikonové formě probíhá rychle, rovnoměrně a bez připalování, bábovky pečená při 170 °C je hotová za cca 70 minut. Díky speciální povrchové úpravě „sametový mat“ bábovku ze silikonové formy snadno vyklopíte. Vhodné do plynové, elektrické i horkovzdušné trouby. Jaké má forma Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME další výhody? dodáváno s originálními recepty včetně bezlepkové varianty. Materiál: Žáruvzdorný silikon. Použití: Vhodné do plynové, elektrické i horkovzdušné trouby. Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
459

Často kladené otázky k Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME ø 23 cm, klínky


❓ Kolik stojí Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME ø 23 cm, klínky?

Produkt Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME ø 23 cm, klínky můžete zakoupit již od 459Kč v eshopu Tescoma.cz

❓ Kde koupit Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME ø 23 cm, klínky?

Produkt Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME ø 23 cm, klínky si můžete zakoupit například v eshopu Tescoma.cz

❓ Je Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME ø 23 cm, klínky skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Bábovka vysoká DELÍCIA SiliconPRIME ø 23 cm, klínky skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Tescoma.cz


Vyhledávejte další podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší .

Dále pro Vás máme dům a zahrada kuchyně a jídelny nádobí na vaření a pečení nádobí podle ceny


Hledáte další výrobky od značky delÍcia siliconprime?


Od značky delÍcia siliconprime máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od delÍcia siliconprime.