Menu

Beurer BEU-FM150Pro přístroj pro lymfatickou masáž

3 889 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Lymfatická masáž nohou s manžetami na stehna Beurer FM 150 PRO. Přináší do vašeho života revoluční způsob, jak podpořit žilní krevní oběh a poskytnout úlevu vašim nohám prostřednictvím tlakové vzduchové masáže horních a... Celý popis

Informace o produktu Beurer BEU-FM150Pro přístroj pro lymfatickou masáž

Na níže uvedených eshopech se prodává Beurer BEU-FM150Pro přístroj pro lymfatickou masáž a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Beurer BEU-FM150Pro přístroj pro lymfatickou masáž v akci?


3 889 Kč



Produkt Beurer BEU-FM150Pro přístroj pro lymfatickou masáž z kategorie Masážní přístroje si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 3 889 Kč.

Informace o Beurer BEU-FM150Pro přístroj pro lymfatickou masáž


Lymfatická masáž nohou s manžetami na stehna Beurer FM 150 PRO. Přináší do vašeho života revoluční způsob, jak podpořit žilní krevní oběh a poskytnout úlevu vašim nohám prostřednictvím tlakové vzduchové masáže horních a dolních končetin. Tento inovativní systém kombinuje střídavě stoupající a klesající vzduchové polštáře, které nejen revitalizují, ale také uvolňují napětí a odstraňují pocit těžkých a unavených nohou.S čtyřmi manžetami - dvěma stehenními a dvěma spodními, vám Beurer FM 150 Pro umožňuje individuálně nastavitelnou vzduchovou tlakovou masáž. Tento inovativní přístroj pomáhá zlepšit krevní oběh, prevenci křečových žil a odstranění napětí, které mohou vzniknout ze statického postavení nebo dlouhého stání.S funkcí pumpování pro rychlé vyprázdnění vzduchových polštářů, plynule nastavitelnou intenzitou masáže a časovačem 10/20/30 minut nabízí Beurer FM 150 Pro flexibilitu a přizpůsobitelnost vašim potřebám. Bezpečnostní tlačítko STOP zajišťuje bezpečné používání, ať jste doma nebo na cestách. Díky možnosti bateriového i síťového provozu se můžete těšit na příjemnou a účinnou lymfatickou masáž kdykoli a kdekoli.Vlastnosti: výkon: 3 W typ produktu: lymfatická masáž

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
3 889

Často kladené otázky k Beurer BEU-FM150Pro přístroj pro lymfatickou masáž


❓ Kolik stojí Beurer BEU-FM150Pro přístroj pro lymfatickou masáž?

Produkt Beurer BEU-FM150Pro přístroj pro lymfatickou masáž můžete zakoupit již od 3 889Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit Beurer BEU-FM150Pro přístroj pro lymfatickou masáž?

Produkt Beurer BEU-FM150Pro přístroj pro lymfatickou masáž si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je Beurer BEU-FM150Pro přístroj pro lymfatickou masáž skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Beurer BEU-FM150Pro přístroj pro lymfatickou masáž skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz


Vyhledávejte další masážní přístroje podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší masážní přístroje.

Dále pro Vás máme domácí a osobní spotřebiče péče o tělo a zdraví péče o tělo masá podle ceny


Hledáte další výrobky od značky beurer?


Od značky beurer máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od beurer.