Menu

CERMASTER sada 3díl.(7,5, 10,5, 12,5cm)

489 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Nůž kuchyňský keramický s tvarovaným držadlem. Keramická čepel je extrémně ostrá, nelepí, neničí vitamíny. Nože jsou hygienické, nepohlcují pachy, brání rozmnožování bakterií. Lze mýt v myčce na nádobí, ale nedoporučujeme... Celý popis

Informace o produktu CERMASTER sada 3díl.(7,5, 10,5, 12,5cm)

Na níže uvedených eshopech se prodává CERMASTER sada 3díl.(7,5, 10,5, 12,5cm) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají CERMASTER sada 3díl.(7,5, 10,5, 12,5cm) v akci?


489 Kč



Produkt CERMASTER sada 3díl.(7,5, 10,5, 12,5cm) z kategorie Kuchyňské nože si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 489 Kč.

Informace o CERMASTER sada 3díl.(7,5, 10,5, 12,5cm)


Nůž kuchyňský keramický s tvarovaným držadlem. Keramická čepel je extrémně ostrá, nelepí, neničí vitamíny. Nože jsou hygienické, nepohlcují pachy, brání rozmnožování bakterií. Lze mýt v myčce na nádobí, ale nedoporučujeme - jiné nádobí by mohlo nesprávným urovnáním v myčce poškodit čepel. Materiál: netříštivý oxid zirkonia, plast Rozměry nožů: d. čepele 7,5 cm, celková d. 18 cm, šířka čepele 2,1 cm d. čepele 10,5 cm, celková d. 21 cm, šířka čepele 2,1 cm d. čepele 12,5 cm, celková d. 23 cm, šířka čepele 2,5 cm

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
489

Často kladené otázky k CERMASTER sada 3díl.(7,5, 10,5, 12,5cm)


❓ Kolik stojí CERMASTER sada 3díl.(7,5, 10,5, 12,5cm)?

Produkt CERMASTER sada 3díl.(7,5, 10,5, 12,5cm) můžete zakoupit již od 489Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit CERMASTER sada 3díl.(7,5, 10,5, 12,5cm)?

Produkt CERMASTER sada 3díl.(7,5, 10,5, 12,5cm) si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je CERMASTER sada 3díl.(7,5, 10,5, 12,5cm) skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají CERMASTER sada 3díl.(7,5, 10,5, 12,5cm) skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz


Vyhledávejte další kuchyňské nože podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší kuchyňské nože.

Dále pro Vás máme bydlení a doplňky bytové doplňky doplňky do kuchyně kuchyňské ná podle ceny


Hledáte další výrobky od značky orion?


Od značky orion máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od orion.