Menu

Curver kontejner na krmivo pes, 6 kg, 15 l

579 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Kontejner na suché krmivo s motivem psů slouží pro jednoduché skladování suchého krmiva pro vaše mazlíčky. Perfektně těsní a zabraňuje tak úniku pachu a cirkulaci vzduchu v kontejneru. Díky hermetickému uzavření udrží krmivo... Celý popis

Informace o produktu Curver kontejner na krmivo pes, 6 kg, 15 l

Na níže uvedených eshopech se prodává Curver kontejner na krmivo pes, 6 kg, 15 l a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Curver kontejner na krmivo pes, 6 kg, 15 l v akci?


579 Kč



Produkt Curver kontejner na krmivo pes, 6 kg, 15 l z kategorie Misky a zásobníky pro psy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 579 Kč.

Informace o Curver kontejner na krmivo pes, 6 kg, 15 l


Kontejner na suché krmivo s motivem psů slouží pro jednoduché skladování suchého krmiva pro vaše mazlíčky. Perfektně těsní a zabraňuje tak úniku pachu a cirkulaci vzduchu v kontejneru. Díky hermetickému uzavření udrží krmivo čerstvé a zachová všechny potřebné vitamíny. Kontejner má odolné držadlo, malý otvor pro každodenní pohodlné dávkování krmiva i velký otvor pro snadné plnění kontejneru krmivem. Do tohoto 15litrového kontejneru se vejde cca 6 kg suchého krmiva.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
579

Často kladené otázky k Curver kontejner na krmivo pes, 6 kg, 15 l


❓ Kolik stojí Curver kontejner na krmivo pes, 6 kg, 15 l?

Produkt Curver kontejner na krmivo pes, 6 kg, 15 l můžete zakoupit již od 579Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit Curver kontejner na krmivo pes, 6 kg, 15 l?

Produkt Curver kontejner na krmivo pes, 6 kg, 15 l si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je Curver kontejner na krmivo pes, 6 kg, 15 l skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Curver kontejner na krmivo pes, 6 kg, 15 l skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz


Vyhledávejte další misky a zásobníky pro psy podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší misky a zásobníky pro psy.

Dále pro Vás máme chovatelské potřeby pro psy misky a zásobníky pro psy podle ceny


Hledáte další výrobky od značky curver?


Od značky curver máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od curver.