Menu

DOMO DO7297S bezsáčkový cyklónový vysavač

2 989 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Tento moderní vysavač využívá vysoce efektivní cyklónový systém, který zajišťuje konstantní výkon sání až do úplného naplnění prachové nádoby. Cyklónová filtrace je doplněna o víceúrovňový filtrační systém, včetně... Celý popis

Informace o produktu DOMO DO7297S bezsáčkový cyklónový vysavač

Na níže uvedených eshopech se prodává DOMO DO7297S bezsáčkový cyklónový vysavač a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají DOMO DO7297S bezsáčkový cyklónový vysavač v akci?


2 989 Kč



Produkt DOMO DO7297S bezsáčkový cyklónový vysavač z kategorie Vysavače si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 2 989 Kč.

Informace o DOMO DO7297S bezsáčkový cyklónový vysavač


Tento moderní vysavač využívá vysoce efektivní cyklónový systém, který zajišťuje konstantní výkon sání až do úplného naplnění prachové nádoby. Cyklónová filtrace je doplněna o víceúrovňový filtrační systém, včetně prachového filtru, karbonového filtru před motorem a výstupního HEPA filtru třídy H13, který zadržuje i jemné prachové částice a alergeny. Celý filtrační systém je navržen tak, aby byl snadno omyvatelný vodou, což usnadňuje jeho údržbu a prodlužuje životnost vysavače.Vysavač je vybaven velkou, snadno vyjímatelnou a průhlednou nádobou na prach o objemu 2,5 l. Díky tomu máte přehled o naplnění nádoby a snadno ji vyprázdníte. Maximální akční rádius 9 m je zajištěn díky dlouhému 6 m přívodnímu kabelu a 190 cm dlouhé sací hadici, což umožňuje pohodlný pohyb po celé místnosti bez nutnosti přepojování.Vysavač je dodáván s bohatým příslušenstvím včetně univerzální podlahové hubice, parketové hubice pro šetrné čištění tvrdých podlah, štěrbinové hubice pro úzké prostory a prachové hubice s kartáčkem pro efektivní čištění jemných povrchů. Kovová teleskopická trubice, která se vysune až do délky 94 cm, je flexibilní a umožňuje pohodlné vysávání jak podlahy, tak stropů či těžko dostupných míst. K tomu přispívá i ergonomická tvarovaná rukojeť, která je součástí trubice.Vysavač je také vybaven pogumovanými pojezdovými kolečky, která usnadňují pohyb po podlahách bez poškrábání povrchu, a praktickou rukojetí pro snadné přenášení. Ochrana proti přehřátí zajišťuje bezpečný provoz během delšího používání. Tento model je ideálním řešením pro domácnosti, které hledají vysoký výkon a univerzální příslušenství pro efektivní úklid.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
2 989

Často kladené otázky k DOMO DO7297S bezsáčkový cyklónový vysavač


❓ Kolik stojí DOMO DO7297S bezsáčkový cyklónový vysavač?

Produkt DOMO DO7297S bezsáčkový cyklónový vysavač můžete zakoupit již od 2 989Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit DOMO DO7297S bezsáčkový cyklónový vysavač?

Produkt DOMO DO7297S bezsáčkový cyklónový vysavač si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je DOMO DO7297S bezsáčkový cyklónový vysavač skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají DOMO DO7297S bezsáčkový cyklónový vysavač skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz


Vyhledávejte další vysavače podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší vysavače.

Dále pro Vás máme domácí a osobní spotřebiče Úklidové spotřebiče vysavače podle ceny


Hledáte další výrobky od značky domo?


Od značky domo máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od domo.