Menu

Koupelnová rohová police, 3 patra

339 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Koupelnová rohová police, která díky své stříbrné barvě bez problému zapadne do jakékoli koupelny. Díky 3 patrům se na ní vejde spousta věcí. Využijete jí například na ručníky nebo hygienické potřeby. Celý popis

Informace o produktu Koupelnová rohová police, 3 patra

Na níže uvedených eshopech se prodává Koupelnová rohová police, 3 patra a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Koupelnová rohová police, 3 patra v akci?


339 Kč



Produkt Koupelnová rohová police, 3 patra z kategorie Koupelnový nábytek si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 339 Kč.

Informace o Koupelnová rohová police, 3 patra


Koupelnová rohová police, která díky své stříbrné barvě bez problému zapadne do jakékoli koupelny. Díky 3 patrům se na ní vejde spousta věcí. Využijete jí například na ručníky nebo hygienické potřeby.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🛒 Obchod
💰 Cena
339

Často kladené otázky k Koupelnová rohová police, 3 patra


❓ Kolik stojí Koupelnová rohová police, 3 patra?

Produkt Koupelnová rohová police, 3 patra můžete zakoupit již od 339Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit Koupelnová rohová police, 3 patra?

Produkt Koupelnová rohová police, 3 patra si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je Koupelnová rohová police, 3 patra skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Koupelnová rohová police, 3 patra skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz


Vyhledávejte další koupelnový nábytek podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší koupelnový nábytek.

Dále pro Vás máme nábytek koupelnový nábytek podle ceny