Menu

Naturehike Vložka do spacáku Stardard 201, olivová

529 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Ultralehká, skládací bavlněná vložka do spacáku Naturehike je ideální volbou každého cestovatele, který chce prodloužit životnost své cestovní výbavy. Vložka slouží jako hygienická přikrývka, kterou vložíte do spacáku a tím... Celý popis

Informace o produktu Naturehike Vložka do spacáku Stardard 201, olivová

Na níže uvedených eshopech se prodává Naturehike Vložka do spacáku Stardard 201, olivová a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Naturehike Vložka do spacáku Stardard 201, olivová v akci?


529 Kč



Produkt Naturehike Vložka do spacáku Stardard 201, olivová z kategorie Spacáky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 529 Kč.

Informace o Naturehike Vložka do spacáku Stardard 201, olivová


Ultralehká, skládací bavlněná vložka do spacáku Naturehike je ideální volbou každého cestovatele, který chce prodloužit životnost své cestovní výbavy. Vložka slouží jako hygienická přikrývka, kterou vložíte do spacáku a tím udržujete svůj spacák v čistotě. Vložku po použití jednoduše vyndáte a pohodlně vyperete. Vložka vyrobena ze 100% bavlny třídy A, její údržba maximálně jednoduchá a navíc vám její materiál bude připomínat domácí prostěradlo. Unikátní pouzdro do, které lze vložku složit je prodyšné a nezabere více než plechovka vašeho oblíbeného nápoje. Během horkých letních nocí je možné vložku využít i jako náhradu spacáku. Navíc vložka vylepší izolační vlastnosti vašeho spacího pytle a tak zvládne i větší mrazy než je doporučováno.Rozměr po sbalení: 15 x 25 cm. Dva stejné typy vložek lze spojit do jedné.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
529

Často kladené otázky k Naturehike Vložka do spacáku Stardard 201, olivová


❓ Kolik stojí Naturehike Vložka do spacáku Stardard 201, olivová?

Produkt Naturehike Vložka do spacáku Stardard 201, olivová můžete zakoupit již od 529Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit Naturehike Vložka do spacáku Stardard 201, olivová?

Produkt Naturehike Vložka do spacáku Stardard 201, olivová si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je Naturehike Vložka do spacáku Stardard 201, olivová skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Naturehike Vložka do spacáku Stardard 201, olivová skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz


Vyhledávejte další spacáky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší spacáky.

Dále pro Vás máme sport a outdoor outdoorové vybavení turistika a kemping spacáky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky naturehike?


Od značky naturehike máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od naturehike.