Menu

Vilac Xylofon Rainbow

399 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Duhový celodřevěný xylofon s dvěmi paličkami. Každá klapka vydává jiný tón. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují... Celý popis

Informace o produktu Vilac Xylofon Rainbow

Na níže uvedených eshopech se prodává Vilac Xylofon Rainbow a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Vilac Xylofon Rainbow v akci?


399 Kč



Produkt Vilac Xylofon Rainbow z kategorie Dětské hudební hračky a nástroje si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 399 Kč.

Informace o Vilac Xylofon Rainbow


Duhový celodřevěný xylofon s dvěmi paličkami. Každá klapka vydává jiný tón. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
399 Kč

Často kladené otázky k Vilac Xylofon Rainbow


❓ Kolik stojí Vilac Xylofon Rainbow?

Produkt Vilac Xylofon Rainbow můžete zakoupit již od 399Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit Vilac Xylofon Rainbow?

Produkt Vilac Xylofon Rainbow si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je Vilac Xylofon Rainbow skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Vilac Xylofon Rainbow skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz


Vyhledávejte další dětské hudební hračky a nástroje podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší dětské hudební hračky a nástroje.

Dále pro Vás máme hračky hry na profese a napodobování dětské hudební hračky a nás podle ceny


Hledáte další výrobky od značky vilac?


Od značky vilac máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od vilac.